Moderowany Katalog 24h

Nazwa strony: Lena sklep z odzieżą, duże rozmiary

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Lublin
  • Województwo: Lubelskie
  • Adres emial: lena.sklep@op.pl
  • Strona www: lena.sklep.pl

Sklep. Lena. pl to prowadzący sprzedaż internetową ubrań dla puszystych. Możemy pochwalić się bardzo obszernym asortymentem. W ofercie między innymi sukienki dla puszystych w rozmiarze od 40 do 62, ale to nie wszystko.

W szerokiej ofercie Lena. sklep. pl wyszukają Państwo niemal każdy element ubioru. Proponowane w sklepie towary wyróżniają się najwyższą jakością oraz starannością wykonania.

Większość galerii handlowych oferuje tylko odzież w rozmiarach dla bardzo chudych pań. Lena sklep wychodzi przeciwko takim trendom i w swej ofercie dla Pań obejmuje w szczególności ubrania w rozmiarze xxl oraz większe.

Lena - sklep dla puszystych zarządzany jest przez ekspertów, którzy na co dzień zajmują się modą damską. Dzięki temu panie "plus size" znajdą tu produkty nie tylko w dobrym rozmiarze, ale także cechujące się modnym oraz wyrafinowanym krojem. Pracownicy sklepu dokładają wszelkich starań, aby klientki zawsze mogły odnaleźć wśród naszych ofert ubiór dla siebie. Najczęściej wyszukiwane suknie XXL sprzedaje właśnie www. lena. sklep. pl. Tysiące klientek jest rada z zakupów zrealizowanych w Lena. sklep. pl. My ze swojej strony staramy się ciągle ewoluować aby dawać klientkom coraz to nowsze elementy garderoby, w której mogą się czuć komfortowo i szykownie.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Lena sklep z odzieżą, duże rozmiary