Moderowany Katalog 24h

logo_firmy

Nazwa strony: Butzbach Torsystem

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
  • Kod pocztowy: 57-240
  • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Strona www: butzbach.pl

Niemiecka firma Butzbach oferuje praktyczne i nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Każda odnoga tej branży ma inne cechy, przez co wymagania mogą się od siebie różnić. Oferta firmy jest różnorodna, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego typu bramy do wymogów miejsca.

Zakres usług, jakie wchodzą w skład oferty, to przede wszystkim projektowanie i produkcja najwyższej jakości bram przemysłowych. Rodzaje bram, jakie można dostać od marki Butzbach, to bramy segmentowe (standardowe i Vision), szybkobieżne i hangarowe.

Butzbach działa na terenie Polski już od 1993 roku. Dziś, autoryzowanym przedstawicielem marki jest Torsystem. Firma ta również zajmuje się produkcją i sprzedażą bram przemysłowych i akcesoriów. Spółka Torsystem Butzbach posiada wyłącznie polski kapitał.

Marka Butzbach była pierwszą firmą, która opracowała produkcję bram przemysłowych, wykorzystując włókno szklane. Materiał ten jest szczególnie delikatny i zarazem bardzo wytrzymały. Dzięki niemu, bramy zyskują dużą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Poza tym, stosowanie włókna szklanego znacznie wpływa na walory estetyczne. Bramy z takim dodatkiem można zamontować praktycznie wszędzie.

Specjaliści zapewniają indywidualne podejście do każdego zlecenia. Każda branża i firma ma inne wymagania. Dzięki długiemu doświadczeniu, pracownicy są w stanie udzielić skutecznych porad w wyborze odpowiedniej bramy.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Butzbach Torsystem