Moderowany Katalog 24h

Nazwa strony: Pompa do dystrybucji oleju

Dane adresowe:

  • NIP: 8792283040
  • Adres emial: sklep@techtor.pl
  • Strona www: dopaliwa.pl

Najistotniejszą sprawą jest adekwatny dobór pompy do paliwa. Na wstępie powinniśmy pominąć z pomp importowanych z rynku chińskiego, co prawda są one dużo tańsze od swoich włoskich zamienników ale równocześnie o wiele mniej wytrzymałe. Właściwie dopasowany układ dystrybucyjny do zbiornika z olejem nie jest zadaniem prostym, przy doborze podzespołów do zbiornika na olej towarzyszy nam sporo wątpliwości. Kolejnym problemem jakie sobie stawiamy jest wydajność pompy do paliwa. W ofercie czołowych wytwórców można odszukać urządzenia o wydajności od 50 aż do ponad 90 dm na min. Cena za takie pompy mieści się w zakresie od kilkuset pln do 1500 pln. Jeśli w gospodarstwie posiadamy sporo ciągników w których pojemność pojemnika przewyższa 100l należałoby pomyśleć kupno pompy do oleju o sporej wydajności, skróci to znacząco trwanie tankowania.
Dodatkowym dylematem jest wybór licznika paliwa, w tym miejscu możemy selekcjonować pomiędzy przepłwomierzami analogowymi, które mają licznik tankowania jednorazowego oraz zegar sumujący, precyzja takich liczników wynosi +/- 1%. Bardziej rozbudowane przepływomierze elektroniczne oprócz zegara chwilowego i sumującego tankowanie dysponują też pamięć kilu lub kilkunastu ostatnich tankowań, można je dodatkowo zastosować do rozbudowanych systemów administrowania paliwem.
Oprócz tego do układu paliwowego musimy dobrać odpowiedni filtr paliwa wąż do paliwa i pistolet do paliwa, jednak te części muszą być właściwie do pompy

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Pompa do dystrybucji oleju